• Polecamy...

Nauka jest w kolorze

/

Soczewki BluTech mają charakterystyczny odcień dla każdej pary i kolor ten wspomaga ich zaawansowaną technologię blokowania światła niebiesko-fioletowego. Inne firmy mogą twierdzić, że mają doskonałą blokadę światła niebieskiego dostępną w przezroczystych soczewkach, ale prawda jest taka, że nie blokują one najbardziej szkodliwych promieni.

Dlaczego przezroczyste soczewki nie są wystarczająco dobre?

Przezroczyste soczewki, nawet z rzekomymi filtrami niebieskiego światła, blokują tylko do 400nm szkodliwych promieni, gdy większość urządzeń emituje aż 455nm. Oznacza to, że najsilniejsze długości fal nadal docierają do Twojej siatkówki i powodują śmierć komórek oraz uszkodzenia oczu.

Czy można posunąć się za daleko?

Tak. Niektóre firmy kierują się mottem "im więcej, tym lepiej", ale w rzeczywistości nie jest to prawda. Większość urządzeń i naturalnego światła emituje szkodliwe promienie tylko do 455nm, czyli takie, które BluTech Lenses odfiltrowują za pomocą swoich odcieni. Niektóre firmy posuwają się za daleko oferując soczewki, które filtrują znacznie więcej niż ten zakres, co może wydawać się dobre w teorii, ale może zniekształcać widzenie kolorów i oferować niepotrzebne filtrowanie.

Jak działają soczewki BluTech?

Soczewki BluTech wykorzystują żółto-brązowy pigment w każdej parze, aby naturalnie filtrować niebieskie i fioletowe światła o długości fali aż do 455nm. Kolor soczewek to prawdziwa nauka. Dzięki zastosowanemu odcieniowi w każdej parze, można odfiltrować więcej niebieskich fal.

Dlaczego istnieje kilka różnych par?

Powodem, dla którego BluTech Lenses oferuje różne pary lub odcienie niebieskich okularów filtrujących jest fakt, że nie wszystkie rodzaje niebieskiego światła są takie same. Tylko około 30% pochłanianego niebieskiego światła pochodzi z naturalnego światła słonecznego, więc w zależności od miejsca zamieszkania, możesz otrzymywać więcej szkodliwych promieni z wewnętrznych źródeł takich jak tablety czy smartfony. BluTech oferuje zarówno soczewki zewnętrzne dla tych, którzy spędzają więcej czasu na zewnątrz, jak i soczewki wewnętrzne dla tych, którzy pracują w środowisku biurowym i otrzymują więcej niebiesko-fioletowego światła z komputerów lub tabletów.

Co sprawia, że BluTech Lenses jest "Złotym Standardem" wśród okularów z niebieskim filtrem?

BluTech Lenses oferują połączenie tego, co jest najbardziej potrzebne w okularach dla konsumentów w dzisiejszych czasach:

  • Stylowe oprawki
  • Technologia blokowania światła niebieskiego 455nm
  • Lekkie zabarwienie, które działa, ale nie zniekształca widzenia kolorów ani nie odbiera stylu
Znajdź BluTech w pobliżu siebie