• Polecamy...

Próbując cieszyć się kwarantanną

/

W obliczu trwającej pandemii sytuacja jest niewątpliwie inna. Pomimo kwarantanny i przystosowania się do nowej normy, istnieje wiele sposobów, abyś Ty i Twoja rodzina mogli cieszyć się długimi dniami, jednocześnie zachowując dystans społeczny i stosując środki bezpieczeństwa zdrowotnego.

Zorganizuj na nowo swoją przestrzeń

Gdy więcej czasu spędza się w domu, łatwo poczuć się bezproduktywnie i bez inspiracji. Szybkim i przyjemnym rozwiązaniem tego problemu jest zmiana aranżacji przestrzeni. Pozbycie się bałaganu i odnowienie lub zmiana wystroju wnętrza może poprawić nastrój i sprawić, że dom będzie wyglądał jak nowy!

Wypróbuj nowe przepisy

Rozwiń swoje umiejętności kulinarne i spraw, by gotowanie stało się zabawą dla całej rodziny. Wybierz wyjątkowy przepis, którego jeszcze nie próbowałeś lub naucz się przyrządzać ulubione potrawy od podstaw. Gotowanie w domu to nie tylko czas spędzony z rodziną i posiłek, ale także oszczędność pieniędzy.

Rozmawiaj z rodziną i przyjaciółmi

W czasie kwarantanny łatwo jest poczuć się odizolowanym i odciętym od bliskich. Organizowanie wirtualnych imprez typu "Zoom party" i wideoczatów z przyjaciółmi to sposoby na utrzymanie kontaktu.

Dbaj o siebie

Z doniesień o wzrasta liczba godzin spędzanych na ekranie na wszystkich platformach mediów społecznościowych, wielu z nas może poczuć się zmęczonych zbyt wieloma godzinami spędzonymi na przeglądaniu stron za jasnymi ekranami telefonów. Jeśli spędzasz w sieci więcej czasu niż zwykle, zainwestuj w parę okularów blokujących niebieskie światło, które pomogą Ci uniknąć zmęczenia oczu. Soczewki BluTech zapewniają ochronę oczu przed sztucznym światłem, dzięki czemu możesz utrzymać zdrowy cykl snu pomimo nowych czynników rozpraszających.

Znajdź sposoby, by pozostać aktywnym

Priorytetowe traktowanie aktywnego czasu podczas kwarantanny nie tylko zapewni Ci zdrowie, ale także poprawi Twój nastrój. Znajdź różne sposoby na ćwiczenia fizyczne i zaczerpnięcie świeżego powietrza, np. spacer z rodziną, bieganie, a nawet joga na podwórku. Bądź kreatywny i wyciśnij z siebie siódme poty!

Znajdź BluTech w pobliżu